Lanaform New Vapolux

Lanaform New Vapolux manuál (návod)

(1)
Lanaform New Vapolux

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Lanaform New Vapolux nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Lanaform New Vapolux vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Lanaform New Vapolux. Tato příručka patří do kategorie Zvlhčovače a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Polština, Ruské, Slovenské, Maďarština, Slovinština, Chorvatština, Bulharština. Máte dotaz ohledně Lanaform New Vapolux nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Lanaform New Vapolux

Všeobecné
Značka Lanaform
Model New Vapolux
Produkt Zvlhčovač
EAN 5410984056972
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Polština, Ruské, Slovenské, Maďarština, Slovinština, Chorvatština, Bulharština
Typ souboru PDF
Hmotnost a rozměry
Šířka 285
Hloubka 218
Výška 386
Technické detaily
Objem zásobníku vody 4.5
Technologie napařování Pára
Určen pro prostory až do -
Vhodné pro místnosti do -
Schopnost čištění vzduchu -
Hlučnost 35
Počet rychlostí 3
Časovač
Kapacita zvlhčování 400
Příkon
Příkon 30
Vstupní střídavé napětí 220 - 240
Frekvence vstupního střídavého napětí 50 - 60
Barva
Barva Černá

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více