Lanaform Charly

Lanaform Charly manuál (návod)

(1)
Lanaform Charly

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Lanaform Charly nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Lanaform Charly vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Lanaform Charly. Tato příručka patří do kategorie Zvlhčovače a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Polština, Ruské, Turečtina, Slovenské, Řekyně, Maďarština, Slovinština, Chorvatština, Bulharština. Máte dotaz ohledně Lanaform Charly nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Lanaform Charly

Všeobecné
Značka Lanaform
Model Charly
Produkt Zvlhčovač
EAN 5410984795505
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Polština, Ruské, Turečtina, Slovenské, Řekyně, Maďarština, Slovinština, Chorvatština, Bulharština
Typ souboru PDF
Hmotnost a rozměry
Šířka 266
Hloubka 266
Výška 361
Hmotnost 2900
Technické detaily
Objem zásobníku vody 5
Technologie napařování -
Určen pro prostory až do 25
Vhodné pro místnosti do -
Schopnost čištění vzduchu -
Hlučnost 35
Vyjímatelný filtr
Automatické vypnutí
Filtrace
Časovač
Kapacita zvlhčování 300
Provozní doba 17
Příkon
Příkon 45
Vstupní střídavé napětí 24
Frekvence vstupního střídavého napětí 50
Barva
Barva Blue, White

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více