Krups Roma EA8108

Krups Roma EA8108 manuál (návod)

(16)
 • EA80 EA81
  www.krups.com
  FR
  DEENNLITESPT
  EL
  SVDANOFIRUUKPLCSSK
  HU
Krups Roma EA8108

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 1

Máte dotaz ohledně Krups Roma EA8108 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Krups Roma EA8108 vaši otázku zodpovědět.

M. Výšek, 23-5-2018 08:57:45 Bez komentáře

Máme problém s tím, že káva je velmi slabá i při volbě silná káva. Napadlo mne, jestli neexistuje skryté menu, kterým lze nastavit základní dobu mletí kávy. Zdá se mi, že mlýnek mele krátkou dobu s porovnáním, kdy byl kávovar nový.

Odpovědět na tuto otázku

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Krups Roma EA8108. Tato příručka patří do kategorie Kávovary a byla ohodnocena 16 lidmi průměrným hodnocením 8.6. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Portugees, Deens, Pools, Noors, Fins, Slowaaks, Hongaars, Oekraïens. Máte dotaz ohledně Krups Roma EA8108 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Krups Roma EA8108

Všeobecné
Značka Krups
Model Roma EA8108
Produkt Kávovar
Jazyk Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Portugees, Deens, Pools, Noors, Fins, Slowaaks, Hongaars, Oekraïens
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Krups Roma EA8108 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více