Kodak DC290 Zoom

Kodak DC290 Zoom manuál (návod)

(1)
  • KODAK DC290 Zoom Digital Camera
    User’s Guide
    Visit Kodak on the World Wide Web at www.kodak.com
Kodak DC290 Zoom

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kodak DC290 Zoom nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kodak DC290 Zoom vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kodak DC290 Zoom. Tato příručka patří do kategorie Digitální fotoaparáty a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 6.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Kodak DC290 Zoom nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kodak DC290 Zoom

Všeobecné
Značka Kodak
Model DC290 Zoom
Produkt Digitální fotoaparát
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Kodak DC290 Zoom .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více