Klipsch Image X5

Klipsch Image X5 manuál (návod)

(1)
  • Image Headphones
    Owner's Manual
Klipsch Image X5

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Klipsch Image X5 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Klipsch Image X5 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Klipsch Image X5. Tato příručka patří do kategorie Sluchátka a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.3. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Ruské. Máte dotaz ohledně Klipsch Image X5 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Klipsch Image X5

Všeobecné
Značka Klipsch
Model Image X5
Produkt Sluchátka
Jazyk Angličtina, Holandský, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Ruské
Typ souboru PDF
- Do uší
- 50
- Kabel
- 11.3
- Černá
- Sluchátka
Sluchátka
Impedance 50
Typ sluchátek Do uší
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 11.3
Možnosti připojení
Technologie propojení Kabel
Výkon
Barva Černá
Typ produktu Sluchátka

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Klipsch Image X5 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více