Klipsch Image ONE

Klipsch Image ONE manuál (návod)

(1)
  • Owner’s Manual
    Image
    ONe
    BlueTOOTh
    ®
Klipsch Image ONE

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Klipsch Image ONE nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Klipsch Image ONE vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Klipsch Image ONE. Tato příručka patří do kategorie Sluchátka a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 6.6. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Čínské. Máte dotaz ohledně Klipsch Image ONE nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Klipsch Image ONE

Všeobecné
Značka Klipsch
Model Image ONE
Produkt Sluchátka
EAN 743878022360, 743878024470
Jazyk Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Čínské
Typ souboru PDF
- Binaural
- Otevřený
- Dynamický
- 32
- 110
- 16 - 23000
- 40
- Kabel
- Černá
- Telefon
- 138
- Digitální
-
- 190 x 68 x 251
- 251
- 68
- 190

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Klipsch Image ONE .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více