Kenwood Prospero KM262

Kenwood Prospero KM262 manuál (návod)

(3)
  • Kenwood Limited, New Lane, Havant, Hampshire PO9 2NH, UK
    www.kenwoodworld.com
    57733/4
Kenwood Prospero KM262

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood Prospero KM262 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood Prospero KM262 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood Prospero KM262. Tato příručka patří do kategorie Ruční mixéry a byla ohodnocena 3 lidmi průměrným hodnocením 6.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština. Máte dotaz ohledně Kenwood Prospero KM262 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood Prospero KM262

Všeobecné
Značka Kenwood
Model Prospero KM262
Produkt Ruční mixér
EAN 5011423109558
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština
Typ souboru PDF
Příkon
Příkon 700
Vlastnosti
Obsah nádoby 4.3
Barva Silver, White
Nastavitelná rychlost
Počet rychlostí -
Turbo -
Hmotnost a rozměry
Šířka 240
Hloubka 315
Výška 285
Hmotnost 5000
Obsah balení
Šlehací metličky
Šlehač

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více