Kenwood KMX97

Kenwood KMX97 manuál (návod)

(1)
 • KMX series
  instructions
  istruzioni
  instrucciones
  Bedienungsanleitungen
  gebruiksaanwijzing
Kenwood KMX97

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood KMX97 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood KMX97 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood KMX97. Tato příručka patří do kategorie Ruční mixéry a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština. Máte dotaz ohledně Kenwood KMX97 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood KMX97

Všeobecné
Značka Kenwood
Model KMX97
Produkt Ruční mixér
EAN 4018903464580, 5011423168708
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Obsah nádoby 5
Počet rychlostí 6
Úložný prostor pro kabel
Barva Oranžová
Turbo -
Pulzní spínač
Příkon
Příkon 500
Materiál
Materiál Hliník
Materiál nádoby Nerezová ocel
Základní materiál Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka 223
Hloubka 361
Výška 349
Hmotnost 8100
Obsah balení
Šlehací metličky

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více