Kenwood kMix HB852

Kenwood kMix HB852 manuál (návod)

(1)
  • HB850 series
    instructions
Kenwood kMix HB852

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood kMix HB852 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood kMix HB852 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood kMix HB852. Tato příručka patří do kategorie Ruční mixéry a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština. Máte dotaz ohledně Kenwood kMix HB852 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood kMix HB852

Všeobecné
Značka Kenwood
Model kMix HB852
Produkt Ruční mixér
EAN 5011423168814
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština
Typ souboru PDF

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více