Kenwood HM803

Kenwood HM803 manuál (návod)

(1)
 • HM790 series
  HM800 series
  instructions
  istruzioni
  instrucciones
  Bedienungsanleitungen
  gebruiksaanwijzing
Kenwood HM803

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood HM803 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood HM803 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood HM803. Tato příručka patří do kategorie Ruční mixéry a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 6.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština. Máte dotaz ohledně Kenwood HM803 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood HM803

Všeobecné
Značka Kenwood
Model HM803
Produkt Ruční mixér
EAN 5011423168548
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Počet rychlostí 5
Úložný prostor pro kabel
Bezpečnostní spínač
Příslušenství lze mýt v myčce
Barva Modrá
Model Ruční mixér
Turbo -, Y
Odmímatelný stojan
Příkon
Příkon 350
Hmotnost a rozměry
Šířka 170
Hloubka 178
Výška 220
Hmotnost 1510
Obsah balení
Šlehací metličky
Háky na těsto
Záruční list

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více