Kenwood HB851

Kenwood HB851 manuál (návod)

(1)
  • HB850 series
    instructions
Kenwood HB851

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood HB851 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood HB851 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood HB851. Tato příručka patří do kategorie Mixéry a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština. Máte dotaz ohledně Kenwood HB851 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood HB851

Všeobecné
Značka Kenwood
Model HB851
Produkt Mixér
EAN 5011423153636
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština
Typ souboru PDF
Výkon
Obsah nádoby -
Počet rychlostí 5
Pulzní spínač -
Drcení ledu -
Vzhled
Model Po✗rný mixér
Barva Červená
Vyjímatelná miska -
Příkon
Příkon 700
Obsah balení
Nože z nerezu
Materiál
Materiál Hliník
Materiál ostří Nerezová ocel
Materiál mixovací mísy -
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 1100
Rozměry (ŠxHxV) 68 x 68 x 420

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Kenwood HB851 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více