Kenwood FPP220

Kenwood FPP220 manuál (návod)

(2)
 • instructions
  istruzioni
  instrucciones
  Bedienungsanleitungen
  gebruiksaanwijzing
  FPP210 series, FPP220 series
  FPP230 series
Kenwood FPP220

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood FPP220 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood FPP220 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood FPP220. Tato příručka patří do kategorie Kuchyňské stroje a byla ohodnocena 2 lidmi průměrným hodnocením 7.3. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Polština, Ruské, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština. Máte dotaz ohledně Kenwood FPP220 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood FPP220

Všeobecné
Značka Kenwood
Model FPP220
Produkt Kuchyňský stroj
EAN 5011423115047
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Polština, Ruské, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Obsah nádoby 2.1
Typ ovládání Otočné
Protiskluzové nožky
Počet rychlostí 2
Nože z nerezu
Šlehač 1.2
Barva Bílá
Úložný prostor pro kabel
Pulzní spínač
Příslušenství lze mýt v myčce
Příkon
Příkon 750
Obsah balení
Jemný kovový mlecí kotouč (4 mm)
Špachtle
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 2460
Šířka 190
Hloubka 190
Výška 320
Materiál
Materiál nádoby Plast
Materiál Plast

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Kenwood FPP220 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více