Kenwood FPM270

Kenwood FPM270 manuál (návod)

(1)
 • instructions
  istruzioni
  instrucciones
  Bedienungsanleitungen
  gebruiksaanwijzing
  FPM250 series, FPM260 series,
  FPM270 series, TYPE FPM25
Kenwood FPM270

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood FPM270 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood FPM270 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood FPM270. Tato příručka patří do kategorie Kuchyňské stroje a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština. Máte dotaz ohledně Kenwood FPM270 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood FPM270

Všeobecné
Značka Kenwood
Model FPM270
Produkt Kuchyňský stroj
EAN 5011423160665
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Finština, Norština, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Obsah nádoby 2.1
Pulzní spínač
Protiskluzové nožky
Lis na citrusové plody
Odšťavňovač
Nože z nerezu
Mlýnek
Vhodný do myčky
Barva Black, Transparent
Úložný prostor pro kabel
Příkon
Příkon 750
Obsah balení
Metla na těsto
Kuchařka
Špachtle
Šlehač
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 4060
Šířka 200
Hloubka 200
Výška 360
Materiál
Materiál nádoby Plast
Materiál Kov

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Kenwood FPM270 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více