Kenwood FP126

Kenwood FP126 manuál (návod)

(1)
 • FP120 series
  instructions
  istruzioni
  instrucciones
  Bedienungsanleitungen
  gebruiksaanwijzing
Kenwood FP126

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Kenwood FP126 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Kenwood FP126 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Kenwood FP126. Tato příručka patří do kategorie Kuchyňské stroje a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština. Máte dotaz ohledně Kenwood FP126 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Kenwood FP126

Všeobecné
Značka Kenwood
Model FP126
Produkt Kuchyňský stroj
EAN 5011423135410
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Dánština, Polština, Norština, Finština, Turečtina, Maďarština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Obsah nádoby 1.4
Typ ovládání Rotary, Sensor
Pulzní spínač
Jednoduché čištění
Protiskluzové nožky
Počet rychlostí 2
Vhodný do myčky
Bezpečnostní zámek
Barva Black, Chrome
Úložný prostor pro kabel
Nastavitelný krájecí kotouč
Příkon
Příkon 400
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 2170
Šířka 150
Hloubka 275
Výška 175
Obsah balení
Míchací nástroj
Materiál
Materiál nádoby Plast
Materiál nože Nerezová ocel

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Kenwood FP126 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více