Hormann ProMatic manuál (návod)

Hormann ProMatic
8.6 · 46
PDF manuál
 · 68 stránky
Angličtina
manuálHormann ProMatic

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Hormann ProMatic. Tato příručka patří do kategorie garážová vrata a byla ohodnocena 46 lidmi průměrným hodnocením 8.6. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Hormann ProMatic nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Hormann a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Hormann snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Igor Nemeckay • 23-1-2022Bez komentáře

Dobry den, kopil jsem si iSmartGate Lite a podle jejich stranky je muj pohon vrat Hormann Promatic mozme pripojit podle nasledovneho obrazku. Bohuzel nevim kde spravne mam kabel pripojit.

Dobry den, kopil jsem si iSmartGate Lite a podle jejich stranky je muj pohon vrat Hormann Promatic mozme pripojit podle nasle...
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Igor Nemeckay • 23-1-2022Bez komentáře

Prepojeni iSmart Gate a pohon vrat Hormann Promatic

Prepojeni iSmart Gate a pohon vrat Hormann Promatic
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Valenta Vladimír • 9-12-2020Bez komentáře

Dálkové ovládaní vrat nefunguje ale stacionární tlačítko na zdi funguje dobře

Dálkové ovládaní vrat nefunguje ale stacionární tlačítko na zdi funguje dobře
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Jan Marcoul • 26-10-2021Bez komentáře

Dobrý den, vrata mi jezdí sem tam asi jen o 10-20 cm a dál už ne, popojedou,když je chci zavřít o těch max 20cm a pak jdyž zmáčknu dál tak se vrátí do zavřené polohy.

Odpovědět na tuto otázku
Jaroslav Moučka • 16-10-2021Bez komentáře

Dobrý den,nejde mi spárovat ovladač Gate general s pohonem Horman ProMatic.Skopírování ovladače Gate g, s Nice for-s (s kterým dosud vrata odvírám)proběhlo bez problému.Spárování s pohonem se mi nedaří.Po zmáčknutí P problikává dioda, aktjvuji ovladač dioda,po spárování by měla rychleji problikávat ale to se nestane.Múžete poradit? Děkuji.Jaroslav Moučkajaroslav.moucka@email.cz

Odpovědět na tuto otázku
Antonín Kozák • 4-6-2022Bez komentáře

Dobrý den,Potřebuji si udělat mechanické tlačítko a otevírání a zavírání vrat Horman ProMatic 3. kam zapojit kabel?Díky

Odpovědět na tuto otázku
Jiří Škaloud • 17-5-2023Bez komentáře

Potřebuji pomoc pro ovládání a manual motoru na garážová vrata Hormann s označením GTS 40. Děkuji za info

Odpovědět na tuto otázku
Stanislav Sedlář • 5-7-2022Bez komentáře

Dobrý den, pohon nereaguje na dálkové ovládání, tedy neotevírá ani nezavírá vrata. Po vyndání a zpětné zastrčení do 220V zásuvky několikrát bliknul, ale stav se nezměnil.

Odpovědět na tuto otázku
Ludmila Skalníková • 4-7-2022Bez komentáře

Dobrý den, potřebuji návod na obsluhu v češtině na ProMatic 3

Odpovědět na tuto otázku
Luboš Burian • 13-9-2021Bez komentáře

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně vrat hormann Promatic. Potřeboval bych radu nejspíše ohledně seřížení. Garážové vrata mi začali zlobit. Když sjíždějí dolů cca 1m nad zemí se mi seknou, když jedou nahoru tak 1m nad zemí jde slyšet z motoru, že se více dře aby ten usek překonal. Už opravdu netuším co seřídit aby to jelo hladce aby se motor tak nedřel a v pořádku zavřel vrata.

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 13

Hormann ProMatic je garážový dveřní systém, který má vynikající hodnoty pro použití v domácích garážích. Jeho design zahrnuje automatické ovládání dveří, spolehlivé zabezpečení před vloupáním a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům. Díky tomu jsou tyto garážové dveře schopny odolávat různým klimatickým podmínkám a vznikajícím tlakům z okolí. Hormann ProMatic poskytuje bezproblémovou funkčnost díky svému vysokému výkonu a kvalitní konstrukci. Navíc se snadno ovládá pomocí dálkového ovladače, který je dodáván s těmito dveřmi. Dále disponují mnoha různými funkcemi, jako například intuitivním funkcím bezpečnostního zámkového systému, přepínačem pro nouzové otvírání a jednoduchými nastavitelnými systémy pro tichou a spolehlivou jízdu. Hormann ProMatic je vyráběn z kvalitních materiálů a audio ze zdroje je kvalitní a hlavně silné. Díky tomu mohou být tyto garážové dveře ideálním způsobem, jak zajistit dlouhodobé a spolehlivé zabezpečení vašich domácích garáží. S vysokou výkonností a odolnou konstrukcí jsou tyto dveře skvělou volbou pro kohokoliv, kdo hledá spolehlivý a efektivní způsob, jak zabezpečit svůj domov.

Všeobecné
Hormann
ProMatic
garážová vrata
Angličtina
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Hormann ProMatic níže.

Je manuál k Hormann ProMatic k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Hormann ProMatic k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky