Hoover H-WASH 300 PRO manuál (návod)

Hoover H-WASH 300 PRO
8.5 · 19
PDF manuál
 · 128 stránky
Čeština
manuálHoover H-WASH 300 PRO
CS
PL
SK
EL

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Hoover H-WASH 300 PRO. Tato příručka patří do kategorie pračky a byla ohodnocena 19 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Hoover H-WASH 300 PRO nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Hoover a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Hoover snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Jiří Jiruška • 25-2-2022Bez komentáře

potřebuji vytisknout návod k praní H-WASH 300 PRO

Odpovědět na tuto otázku
Latka Vladimír • 28-7-2021Bez komentáře

Jak vytisnout manual navod pračka Hoover H-wash300 PRO .

Odpovědět na tuto otázku
Ivanka Chroustová • 22-11-2022Bez komentáře

popis programů

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 3

Právě jste objevili pračku Hoover H-WASH 300 PRO, která se řadí mezi vrcholné modely této značky. Tato pračka disponuje širokým spektrem funkcí a výkonným motorem, který dokáže zmáčet i velmi mastné a špinavé prádlo. Díky modernímu designu se hodí do jakékoliv koupelny nebo prádelny a skvěle doplní vaše zařízení. Pračka Hoover H-WASH 300 PRO disponuje kapacitou na 13 kg prádla, což ji řadí mezi středně velké pračky. Navíc se pyšní nízkou spotřebou energie, což vám ušetří na účtech za elektřinu. Vstavaný systém WiFi umožňuje propojení s chytrým telefonem nebo tabletovým zařízením a umožní vám ovládání prádla na dálku. Díky množství programů na různé druhy prací a stupňů špinavosti můžete být jistí, že vaše prádlo je v této pračce na nejlepší adrese. Systém All in One označuje, že se jedná o univerzální pračku, která dokáže vyprat i smíchané barvy či materiály. Funkce Quick Wash umožňuje vysokou úroveň čistoty i při krátkém cyklu praní. Celkově je tedy pračka Hoover H-WASH 300 PRO špičkovým strojem, který splní potřeby všech zákazníků.

Všeobecné
Hoover
H-WASH 300 PRO
pračka
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF), Technický list (PDF), Energetický štítek (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Hoover H-WASH 300 PRO níže.

Jakou teplotu bych měl/měla použít při praní mého prádla?

Cedulka na vašem oděvu ukazuje doporučenou teplotu praní.

Je nutné používat změkčovač vody v mé pračce?

Není nutné používat změkčovač vody. Usazeninám lze zabránit tím, že omezíte praní při vysokých teplotách a používáte doporučené množství pracího prostředku.

Jak zabráním tomu, aby moje pračka páchla?

Nepříjemným pachům se lze vyhnout občasným praní při 60 stupních a za použití doporučeného množství pracího prostředku.

Je manuál k Hoover H-WASH 300 PRO k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Hoover H-WASH 300 PRO je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky