Hama Xavax

Hama Xavax manuál (návod)

(1)
Hama Xavax

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Hama Xavax nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Hama Xavax vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Hama Xavax. Tato příručka patří do kategorie Termostaty a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Němčina, Španělština, Finština. Máte dotaz ohledně Hama Xavax nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Hama Xavax

Všeobecné
Značka Hama
Model Xavax
Produkt Termostat
EAN 4047443134929
Jazyk Angličtina, Holandský, Němčina, Španělština, Finština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Paměťová funkce
Certifikace Energy Star
Barva Bílá
Provozní podmínky
Přesnost 0.5
Teplotní rozsah 5 - 30
Obrazovka
Displej LED
Velikost displeje 45 x 32
Obsah balení
Dálkový ovladač
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška 64
Hloubka 70
Šířka 90

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více