Fiat Panda manuál (návod)

Fiat Panda
8.4 · 42
PDF manuál
 · 206 stránky
Angličtina
manuálFiat Panda

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Fiat Panda. Tato příručka patří do kategorie auta a byla ohodnocena 42 lidmi průměrným hodnocením 8.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Fiat Panda nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Fiat a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Fiat snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Klusák Pavel • 14-2-2021Bez komentáře

Proč svítí červená kontrolka CITY?

Odpovědět na tuto otázku
Jana Kohelová • 6-9-2020Bez komentáře

Je možné získat příručku pro Fiat Panda v knižní podobě (český jazyk)?

Odpovědět na tuto otázku
Jan Polecha • 9-9-2023Bez komentáře

Co znamená žlutý trojúhelník na palubní desce

Odpovědět na tuto otázku
Klara Pucharova • 29-12-2022Bez komentáře

Dobry den,dneska jsem jela svoji Pandou a cestou se mi rosvitila kontrolka CITY(volant). Kdyz jsem pak nekde zatocila tak se to vypnulo a par metrech se zase zapnul. Dekuji za odpověd.

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 4

Fiat Panda je městským automobilem, který se vyrábí od roku 1980. Je k dispozici ve dvou verzích – pětidveřové a třídveřové. Jedná se o malý automobil s nízkou spotřebou paliva, který je vhodný pro jízdu v zástavbě města. Panda je vybavena motory s výkonem od 51 do 85 koní. Nejvýkonnější motorizace umožňuje dosáhnout rychlosti až 177 km/h. Panda nabízí dostatek prostoru pro posádku i náklad. Zavazadlový prostor se pohybuje od 225 do 870 litrů, v závislosti na uspořádání sedadel. Interiér vozu je praktický a funkční, s možností volby různých barev a designu. Výbava zahrnuje například airbag pro řidiče a spolujezdce, ABS, asistent rozjezdu do kopce, elektrická okna, centrální zamykání a autorádio. Zákazníci mohou navíc vybírat z různých přídavných funkcí a vylepšení, jako jsou například klimatizace, parkovací senzory či navigační systém. Fiat Panda je levný v provozu, má nízkou spotřebu paliva a je vhodný pro každodenní použití. Jeho malá velikost umožňuje snadné parkování a pohodlnou jízdu v rušném městském provozu.

Všeobecné
Fiat
Panda
auto
Angličtina
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Fiat Panda níže.

Jak mohu převést míle na kilometry?

1 míle se je 1,609344 kilometru a 1 kilometr je 0,62137119 míle.

Kde najdu číslo VIN mého Fiat?

Umístění VIN ve voze se liší podle značky a typu auta. Kód může být vyražen na rámu vozidla nebo namontován na destičce. Je tedy nejlepší podívat se do manuálu pro Fiat Panda pro přesné umístění čísla VIN.

Co je to číslo VIN?

Číslo VIN u vozu je identifikační číslo, které je jedinečné pro každé auto. Zkratka VIN tedy znamená Vehicle identification Number.

Kdy je u mého Fiat potřeba údržba?

Pravidelná údržba je nutná u každého auta. Jak často vůz potřebuje údržbu a co přesně je třeba udělat je možné nalézt v instrukcích pro údržbu. Hlavní pravidelná údržba by měla být obvykle provedena každé 2 roky nebo po 30 000 kilometrech.

Kdy by se měla vyměnit brzdová kapalina mého Fiat?

Doporučuje se měnit brzdovou kapalinu každé dva roky.

Jaký je rozdíl mezi benzíny E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až deset procent etanolu, zatímco benzín E5 obsahuje méně než pět procent etanolu. V důsledku toho je podíl benzínu E10 nižší než benzínu E5, což méně škodí životnímu prostředí.

Jedny nebo více dveří nejdou otevřít zevnitř. Co teď?

Zámek je s největší pravděpodobností nastaven na dětskou pojistkou, takže je nelze otevřít zevnitř. Jak zrušit nastavení dětské pojistky závisí na značce a typu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Je manuál k Fiat Panda k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Fiat Panda k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky