Euroscreen Frame Vision Light

Euroscreen Frame Vision Light manuál (návod)

(1)
 • FRAME VISION LIGHT
  Back of
  Viewing Surface
  Back of
  Viewing Surface
  l
  la
  W
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  Mount instruction to Frame Vision Light when delivered without plastic tube.
  Plastic tube
Euroscreen Frame Vision Light

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Euroscreen Frame Vision Light nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Euroscreen Frame Vision Light vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Euroscreen Frame Vision Light. Tato příručka patří do kategorie Promítací plátna a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Euroscreen Frame Vision Light nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Euroscreen Frame Vision Light

Všeobecné
Značka Euroscreen
Model Frame Vision Light
Produkt Promítací plátno
EAN 5052178785802
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Výkon
Nativní poměr stran 16:9
Aktivní šířka obrazovky (š) 2000 mm
Aktivní výška obrazovky (v) 1125 mm
Průměrná velikost obrazovky (výška x šířka) 122.5 x 210 cm
Formát HDTV

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.