DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB manuál (návod)

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB
8.2 · 227
PDF manuál
 · 20 stránky
Čeština
manuálDeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB. Tato příručka patří do kategorie kávovary a byla ohodnocena 227 lidmi průměrným hodnocením 8.2. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně DeLonghi a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele DeLonghi snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Alena • 24-1-2023Bez komentáře

Stále bliká červená kontrolka i po odvápnění..Káva se připravuje,vše funguje ale červená kontrolka bliká a odvápěnění jsem udělala přesně podle návodu...

Odpovědět na tuto otázku
Eva Opatřilová • 17-8-2022Bez komentáře

Nevím, jak po semleti kávy v kávovarů se káva dávkové?

Odpovědět na tuto otázku
Václav Ihl • 15-6-2023Bez komentáře

DeLonghi,typ:SSAM3000 B E X:1Mám dotaz-po namletí i třeba i dvou káv se mi káva nenasype do výsypky,ale kolečko se rozsputí a dole je voda.Káva se zdá vpořádku.

Odpovědět na tuto otázku
Linda Nová • 10-9-2022Bez komentáře

Dobrý den, ukazuje nám že je prázdný okruh. Nevíme co to znamená. Voda i káva tam je, doteď fungoval bez problémů. Děkuji za odpověď

Odpovědět na tuto otázku
Jarmila Houtová • 24-1-2022Bez komentáře

Jak změnit množství kávy, které chci mít v hrnečku,kdyz je naprogramováno? Na displeji je buď možnost 40 ml nebo 120 ml. A jak to uložit do paměti. Zkoušela jsem dle návodu.

Odpovědět na tuto otázku
Stanislav Debreceni • 1-10-20202 komentáře

Ako mam odvapnit delonghi magdifika SAM 4200

Justová Alžběta • 25-1-2022

Ztratila jsem český návod obsluhy. Bylo by možné zaslat mi kopii? Svítí mi kontrolka, káva je vodová. Dík

Radka • 14-5-2023

Prosím také potřebuji návod v češtině. Nikde na internetu ho nemůžu najít.

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 6

Kávovar DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB je automatický kávovar, který nabízí různé možnosti přípravy kávy. Kávovar nabízí uživateli možnost přípravy espresso, kávy s mlékem a dalších nápojů z kávy. Kávovar disponuje možností nastavení síly kávy, množství mléka a teploty vody. Disponuje také funkcemi, jako je možnost přípravy dvou šálků kávy najednou a automatickou čisticí funkcí. Kávovar má rozměry 43 x 23,8 x 35,1 cm a váží 9 kg. Nabízí kapacitu nádrže na vodu 1,8 litru a kapacitu nádoby na kávové zrno 250 gramů. Kávovar je vybaven energeticky úsporným režimem, který vypne kávovar po určité době nečinnosti. Může se také pochlubit velmi rychlým ohřevem vody a připraví kávu do několika vteřin. DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB je vhodný pro milovníky kávy, kteří si chtějí kávu připravit snadno a rychle doma. Kávovar je vyroben z kvalitních materiálů a garantuje trvanlivost a spolehlivost času.

Všeobecné
DeLonghi
Magnifica S ECAM 22.110.SB | 0132213074
kávovar
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB níže.

Jak často bych měl/měla odvápňovat svůj kávovar?

Jak často je u kávovaru potřeba odstraňovat vodní kámen, závisí na tom, jak často se používá a jak vysoká je tvrdost vody. Používáte-li tvrdou vodu, doporučuje se odvápnění jednou za měsíc, pokud je používaná voda měkká, pak je jednou za čtvrt roku dostačující.

Jaký je nejlepší způsob, jak odstranit vodní kámen z mého kávovaru?

Pro odstraňování vodního kamene v kávovaru se doporučuje používat kapalný odstraňovač vodního kamene, který je označen jako produkt vhodný pro kávovary.

Co je espresso?

Espresso je malé množství koncentrované kávy.

Jak dlouho můžu skladovat kávová zrna?

Datum spotřeby lze nalézt na obalech od kávových zrn. Datum minimální trvanlivosti však platí pouze pokud je vak uzavřen.

Jakým nejlepším způsob emskladovat kávu?

Doporučuje se skladovat kávu ve vzduchotěsné a čisté nádobě.

Co říká mletí o chuti kávy?

To, jak se kávová zrna melou, silně ovlivňuje chuť kávy. V případě, že jsou kávová zrna mleta velmi jemně, pak bude mít káva silnější chuť, a pokud jsou zrna mleta hruběji, pak bude mít káva jemnější chuť.

Je manuál k DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky