Colorful GeForce G210

Colorful GeForce G210 manuál (návod)

(1)
Colorful GeForce G210

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Colorful GeForce G210 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Colorful GeForce G210 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Colorful GeForce G210. Tato příručka patří do kategorie Grafická karty a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Colorful GeForce G210 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Colorful GeForce G210

Díky portům DVI i HDMI je tento displej připraven k připojení pro brilantní HD obraz přes plynulé digitální připojení. *...
Všeobecné
Značka Colorful
Model GeForce G210
Produkt Grafická karta
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Paměť
Typ paměti grafické karty GDDR2
Paměťová sběrnice 64 bit
Procesor
Typ GeForce G210
Grafická karta RAMDAC 400 MHz
Maximální rozlišení 2560 x 1600 px
CUDA Ano
Možnosti připojení
Rozhraní PCI Express 2.0
Počet DVI portů 1
Počet VGA portů 1
Počet HDMI portů 1
Výkon
Verze DirectX 10.1
Verze OpenGL 3.1
Další charakteristiky
Kompatibilní s Mac OS Ne
Vzhled
Typ chlazení Aktivní

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.