Citroën C4 (2021) manuál (návod)

Citroën C4 (2021)
8.5 · 55
PDF manuál
 · 260 stránky
Čeština
manuálCitroën C4 (2021)

PŘÍRUČKA

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Citroën C4 (2021). Tato příručka patří do kategorie auta a byla ohodnocena 55 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Citroën C4 (2021) nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Citroën a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Citroën snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Počet otázek: 0

Citroën C4 (2021) je kompaktní automobil francouzského výrobce Citroën. Automobil je k dispozici v několika variantách karosérie, včetně hatchbacku a crossoveru. Všechny verze jsou vybaveny moderními technologiemi, jako je například digitální přístrojový panel a velký dotykový displej infotainmentu. Pod kapotou se nachází benzinové a vznětové motory s různými výkony a převodovými poměry, dle potřeby. V závislosti na verzi se vyskytují především manuální nebo automatické převodovky. Citroën C4 byl také vybaven nejmodernějšími bezpečnostními prvky, jako jsou například kamerový systém s 360° pohledem a asistent při udržování v jízdním pruhu. K dispozici je také adaptivní tempomat. Kromě toho tuto verzi Citroënu C4 byla vybavena komfortními prvky, jako jsou například vyhřívaná sedadla a kvalitní audiosystémem. Kvůli uhlíkovým emisím byl C4 také vybaven množstvím ekologických prvků, které šetří životní prostředí. Citroën C4 (2021) je perspektivním autem, vhodným pro mladé rodiny i jednotlivce.

Všeobecné
Citroën
C4 (2021)
auto
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Citroën C4 (2021) níže.

Jak mohu převést míle na kilometry?

1 míle se je 1,609344 kilometru a 1 kilometr je 0,62137119 míle.

Kde najdu číslo VIN mého Citroën?

Umístění VIN ve voze se liší podle značky a typu auta. Kód může být vyražen na rámu vozidla nebo namontován na destičce. Je tedy nejlepší podívat se do manuálu pro Citroën C4 (2021) pro přesné umístění čísla VIN.

Co je to číslo VIN?

Číslo VIN u vozu je identifikační číslo, které je jedinečné pro každé auto. Zkratka VIN tedy znamená Vehicle identification Number.

Kdy je u mého Citroën potřeba údržba?

Pravidelná údržba je nutná u každého auta. Jak často vůz potřebuje údržbu a co přesně je třeba udělat je možné nalézt v instrukcích pro údržbu. Hlavní pravidelná údržba by měla být obvykle provedena každé 2 roky nebo po 30 000 kilometrech.

Kdy by se měla vyměnit brzdová kapalina mého Citroën?

Doporučuje se měnit brzdovou kapalinu každé dva roky.

Jaký je rozdíl mezi benzíny E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až deset procent etanolu, zatímco benzín E5 obsahuje méně než pět procent etanolu. V důsledku toho je podíl benzínu E10 nižší než benzínu E5, což méně škodí životnímu prostředí.

Jedny nebo více dveří nejdou otevřít zevnitř. Co teď?

Zámek je s největší pravděpodobností nastaven na dětskou pojistkou, takže je nelze otevřít zevnitř. Jak zrušit nastavení dětské pojistky závisí na značce a typu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Je manuál k Citroën C4 (2021) k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Citroën C4 (2021) je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky