Citizen WR3000

Citizen WR3000 manuál (návod)

(1)
  • 1
Citizen WR3000

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Citizen WR3000 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Citizen WR3000 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Citizen WR3000. Tato příručka patří do kategorie Kalkulačky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.3. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Dánština, Polština, Řekyně, Čínské, Arabština. Máte dotaz ohledně Citizen WR3000 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Citizen WR3000

Všeobecné
Značka Citizen
Model WR3000
Produkt Kalkulačka
EAN 4562195130352
Jazyk Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Dánština, Polština, Řekyně, Čínské, Arabština
Typ souboru PDF
Vzhled
Model Kalkulačka s displejem
Formát Desktop
Barva Černá
Příkon
Automatické vypnutí
Obrazovka
Počet linek displeje 1
Číslice 12
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 142
Rozměry (ŠxHxV) 152 x 103 x 22

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Citizen WR3000 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více