Carmen DC668

Carmen DC668 manuál (návod)

(1)
  • Gebruiksaanwijzing
    Mode d’emploi
    Gebrauchsanweisung
    Manual
    Model DC668 (230 V)
Carmen DC668

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Carmen DC668 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Carmen DC668 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Carmen DC668. Tato příručka patří do kategorie Stylery a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.3. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština. Máte dotaz ohledně Carmen DC668 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Carmen DC668

Všeobecné
Značka Carmen
Model DC668
Produkt Styler
EAN 5011832033147
Jazyk Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština
Typ souboru PDF
Příkon
Příkon 700
Vstupní střídavé napětí 230
Hmotnost a rozměry
Průměr válce 38
Vzhled
Otočitelnost o 360°
Výkon
Model Kartáč na horký vzduch
Rovnání vlasů
Navlnění vlasů
Texturizování vlasů
Vysoušení vlasů

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více