Bomann CB 765 CB

Bomann CB 765 CB manuál (návod)

(1)
 • Da m p f b ü g e l a u t o m a t
  Stoomstrijkijzer • Fer à repasser à vapeur • Autómata de vapor • Autómata de vapor
  Ferro da stiro a vapore •
  Dampstrykejern
  Паровой утюг
  lős vasaló
  Automatyczne żelazko parowe
  Automatic Steam Iron
  Napařovací žehlička
  DB 765 CB
  05_DB 765 CB NEU.indd 19.08.11 11:00_TH
Bomann CB 765 CB

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Bomann CB 765 CB nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Bomann CB 765 CB vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Bomann CB 765 CB. Tato příručka patří do kategorie Žehličky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.2. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Polština, Ruské, Norština, Maďarština. Máte dotaz ohledně Bomann CB 765 CB nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Bomann CB 765 CB

Značka Bomann
Model CB 765 CB
Produkt Žehlička
Jazyk Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Polština, Ruské, Norština, Maďarština
Typ souboru PDF

Související příručky produktů

Žehlička Bomann

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se BomannCB 765 CB .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více