Black & Decker Gyro Driver

Black & Decker Gyro Driver manuál (návod)

(1)
  • BDCS36G
Black & Decker Gyro Driver

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Black & Decker Gyro Driver nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Black & Decker Gyro Driver vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Black & Decker Gyro Driver. Tato příručka patří do kategorie Šroubovací stroje a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels, Deens, Duits, Fins, Frans, Grieks, Italiaans, Nederlands, Noors, Portugees, Spaans, Zweeds. Máte dotaz ohledně Black & Decker Gyro Driver nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Black & Decker Gyro Driver

Když je výkon vaší prioritou, spolehněte se na osvědčenou a důvěryhodnou technologii. S válcovou lithium-iontovou bateri...
Všeobecné
Značka Black & Decker
Model Gyro Driver
Produkt Šroubovací stroj
EAN 5035048395516
Jazyk Engels, Deens, Duits, Fins, Frans, Grieks, Italiaans, Nederlands, Noors, Portugees, Spaans, Zweeds
Typ souboru PDF
Výkon
Průměr šroubu (max) - mm
Volnoběžná rychlost (max) 180 ot/min
Maximální točivý moment (měkký spoj) 3 Nm
Vlastnosti
Zpětný chod Ne
Barva Black,Red,White
Příkon
Typ baterie Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie 3.6 V
Doba nabíjení 15 h
Napájecí zdroj Baterie

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Black & Decker Gyro Driver .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.