Avanti W511

Avanti W511 manuál (návod)

(1)
 • INSTRUCTION MANUAL
  MANUAL DE INSTRUCCIONES
  Model Numbers/ No. de Modelos:
  W511
  PORTABLE WASHER
  LAVADORA PORTATIL
  BEFORE USE, PLEASE READ AND FOLLOW ALL SAFETY RULES AND OPERATING
  INSTRUCTIONS.
  La sección en español empieza en la página 22.
  Avanti has a policy of continuous improvement on its products and reserves the right to change materials and specifications
  without notice.
  Avanti Products, A Division of the Mackle Co., Inc.
  P.O. Box 520604 - Miami, Florida 33152
  www.avantiproducts.com
Avanti W511

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Avanti W511 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Avanti W511 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Avanti W511. Tato příručka patří do kategorie Pračky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels, Spaans. Máte dotaz ohledně Avanti W511 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Avanti W511

Všeobecné
Značka Avanti
Model W511
Produkt Pračka
Jazyk Engels, Spaans
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Avanti W511 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.