AL-KO HT 600 Flexible Cut

AL-KO HT 600 Flexible Cut manuál (návod)

(1)
 • HT 600 FLEXIBLE CUT
  HT 700 FLEXIBLE CUT
  Gebrauchsanleitung
  INFORMATION I MANUALS I SERVICE
  QUALITY FOR LIFE
  Garden + Hobby
  470519_b I 11/2009
  GB
  F
  I
  SLO
  DK
  N
  PL
  SK
  LV
  D
  NL
  E
  H
  HR
  S
  FIN
  CZ
  EST
  RO
  LT
  RUS
  UA
  P
  BG
  GR
  TR
  SRB
  MK
AL-KO HT 600 Flexible Cut

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně AL-KO HT 600 Flexible Cut nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele AL-KO HT 600 Flexible Cut vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro AL-KO HT 600 Flexible Cut. Tato příručka patří do kategorie Sekačky na živý plot a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Chorvatština, Slovinština, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Rumunská, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština. Máte dotaz ohledně AL-KO HT 600 Flexible Cut nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace AL-KO HT 600 Flexible Cut

Všeobecné
Značka AL-KO
Model HT 600 Flexible Cut
Produkt Sekačka na živý plot
EAN 4003718040326
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Chorvatština, Slovinština, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Rumunská, Finština, Norština, Ruské, Polština, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Ukrajinština
Typ souboru PDF
Technické detaily
Typ ostří Jed✗ ostří
Velikost ostří 600
Maximální střihací tloušťka 24
Frekvence cyklu 3200
Barva Black, Red, White
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 4100
Příkon
Výkon motoru -
Napájecí zdroj AC

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se AL-KO HT 600 Flexible Cut .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více